Mladý strojař opět s nadvládou našich studentů

05. 01. 2024

Slavnostní předání ocenění ministrem průmyslu a obchodu

str 23 5

Dne 12. 12. 2022 převzali naši studenti z rukou ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkely ocenění za úspěšnou účast v soutěži MLADÝCH STROJAŘŮ V PROGRAMOVÁNÍ CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ, která se koná od roku 2009 jako doprovodný program Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Historicky se naši studenti umístili na medailových místech již podesáté ve 14. ročníku této soutěže. Soutěže se zúčastnilo 121 žáků ze 30 středních odborných škol.

str 23 1str 23 2str 23 3str 23 4

Více o čtrnáctém a třináctém ročníku soutěže zde:

Strojaři POJ F≈M v Brně opět na čele

Mladí strojaři POJ F≈M v ČR opět zlatí≈M v ČR opět zlatí

S programem slavnostního ocenění vítězů soutěže, projevy ministra, pořadatelů soutěže, představitelů škol, zúčastněných firem a projevy oceněných žáků, ve kterých byl zdůrazněn význam odborného vzdělávání se můžete seznámit jednak v tiskové zprávě MPO ČR a videozáznamu zde:

Ministr Síkela ocenil mladé strojaře.

Soutěž mladých strojařů na YouTube.