Zkoušky z češtiny pro cizince

Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek příspěvková organizace je oprávněna vykonávat zkoušky z českého jazyka pro cizince v úrovni A2 za účelem získání trvalého pobytu na území České republiky. Všechny podrobé informace jsou uvedeny na webové stránce Čeština pro cizince ...zde.

Aktuální informace pro občany Ukrajiny

...ZDE na speciálním webu

Přihlašování ke zkoušce z českého jazyka pro cizince - výhradně prostřednictvím portálu Čeština pro cizince

  • Ke zkoušce z českého jazyka v úrovni A2 pro trvalý pobyt se uchazeč nově přihlašuje přes webové stránky Čeština pro cizince ...zde .nejpozději 14 dní před konáním zkoušky.
    Zároveň je povinen osobně odevzdat originál poukazu, předložit ke kontrole pas a povolení k pobytu, seznámit se s informačním sdělením o zpracování osobních údajů a svým podpisem stvrdit správnost uvedených osobních údajů v přihlášce.

Místo konání zkoušky:

Střední průmyslová škola, Obchodní akademie
a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky,
Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Palackého 123
738 01 Frýdek-Místek

Kontaktní osoba pro zkoušky: Mgr. Vladimíra Papřoková, +420 777 062 464.


Hodláte zadat své osobní údaje do formuláře na webu Střední průmyslové školy, Obchodní akademie a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvkové organizace, se sídlem 28. října 1598, Místek, 738 01 Frýdek-Místek, která nakládá s vašimi osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy.
Podrobné informace o nakládání s osobními údaji naleznete zde.