proPOJ se s Leonardem

29. 08. 2021

23. 8. 2021 zahajujeme náš prázdninový kemp pro žáky základních škol. Jsme velmi rádi, že můžeme obnovit tuto tradici a vydat se spolu se žáky i našimi studenty objevovat tajemství renesančního génia Leonarda da Vinci. Máme připravený atraktivní program v krásném prostředí Beskyd, Leonardovi učedníci budou plnit řadu zajímavých úkolů a aktivit. Naši studenti - studentský Maják Leader in Me bude pokračovat v osvojování proncipů 7 návyků. Krásný závěr prázdnin a zároveň povzbuzující start nového školního roku. Pravidelné zprávy k Leonardova kempu můžete sledovat na našem facebooku @pojfm.

Kemp bude plný překvapení, stejně jako byl pro nás vlastní objev Leonardova odkazu v prostorách POJ F≈M. Sledujte tajemný trailer, pokračování bude následovat.

Kemp ...proPOJ se s Leonardem realizujeme za podpory THE VELUX FOUNDATIONS.

Dne 23. 8. 2021 proběhla na kempu ...proPOJ se s Leonardem světová premiéra studentského filmu o unikátním nálezu Deníku Mistra Leonarda.