POJ F-M

Zakládáme Studentský startup. Hledáme Tebe!

19. 04. 2021

Určitě už víš, že naše škola uspěla s předloženým projektem u dánské nadace THE VELUX FOUNDATIONS. Pokud ne, přečti si více v této části našeho webu. Od září začneme naplno realizovat náš první Studentský startup pro 21. století s využitím nejmodernějších technologií.

Pokud se této výzvy chceš zúčastnit, jsi kreativní, umíš se prosadit, ale zároveň jsi týmový hráč, PŘIDEJ SE K NÁM. Potřebujeme schopné obchodníky, marketéry, techniky i IT specialisty. Staneš se součástí týmu napříč všemi obory naší školy a společně vymyslíme produkt, který bude opravdu schopen uspět na trhu. A možná nejen na tom českém.

Pokud máš už teď nápady, v čem bychom mohli být úspěšní, máš zájem o práci v našem historicky prvním start up, dej nám o sobě vědět. Napiš motivační dopis (max. A4, Word) a pošli jej do 11. 5. 2021 na email: chlopcikovae@pojfm.cz. Nezapomeň zdůraznit co umíš, v čem jsi dobrý, proč v týmu nesmíš chybět, na jaké pozici bys mohl pracovat, jaká jsou tvoje očekávání, příp. přidej i nápad, který by se dal realizovat. A neboj se toho.

Co ti Startup přinese:

  • jedinečnou zkušenost a uplatnění

  • práci v příjemném týmu aktivních lidí

  • efektivně strávený čas

  • BONUS: staneš se součástí kempu v Beskydech a dostaneš základy 7 návyků skutečně efektivních lidí

Možnosti jsou velké a příležitosti čekají jen na TEBE.

Kontaktní osoby:

Související