Zakládáme Studentský startup

startup

Naše prostory ve školních dílnách pro Studentský startup jsou rekonstruovány a postupně je vybavujeme špičkovým vybavením. Nic nebrání tomu dát velký prostor a důvěru našim aktivním studentům a vybrat první tým Studentského startupu, který zahájí činnost v září 2021.

Sestavíme studentský tým napříč všemi našimi obory - techniky, ekonomy, ajťáky a pod registrací CEFIF budeme provozovat studentskou firmu realizující svůj vlastní produkt. Zájemci mají za úkol napsat motivační dopis, prezentovat své schopnosti a silné stránky, popsat svá očekávání a předpokládané role ve studentské firmě. Jako vstup do činnosti startupu se studenti účastní našeho prázdninového kempu v Beskydech, kde získají základy 7 návyků skutečně efektivních lidí, prostřednictvím odborníků z praxe budou v prostorách startupu získávat zkušenosti jak vést a provozovat firmu po všech stránkách. Prostory startupu budou samozřejmě k dispozici i ostatním studentům, kteří zde budou moci realizovat své vlastní projekty a dlouhodobé maturitní práce.

Velmi se těšíme na činnost našeho prvního Studentského startupu. Škola začne na zcela jiné úrovni podporovat podnikavost svých studentů a očekáváme jejich velký zájem o nové aktivity.