Medaile MŠMT pro ředitele školy je oceněním celé POJ F≈M

28. 09. 2023

Dne 14. 9. 2023 byl ředitel školy Martin Tobiáš oceněn ministrem školství p. Mikulášem Bekem Medailí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy za dlouholetou vynikající pedagogickou a výchovnou činnost.

Pan ředitel komentuje:

"Na ocenění je vždy příjemné, že si někdo všimne, co se na naší škole děje a kam chceme směřovat naše studenty, jak společně naplňujeme vizi "Školy, která sPOJuje". Od prvního dne, kdy o ocenění vím, nepřemýšlím jinak, než že toto náleží celé naší škole - všem těm učitelům a skvělým studentům i partnerům, kteří přišli na to, že otevřít se novým věcem a tvořit si příjemné prostředí nejen pro vzdělávání ale i pro další růst a k vzájemné spokojenosti, je správná cesta. Už je nás dost, tak pojďme společně dále.

S úctou s poděkováním. Martin Tobiáš" 

cena 01cena 04cena 05

V medailonku k ocenění se píše:

"Pan Martin Tobiáš vykonává práci pedagoga již 32 let. Od roku 2008 je ředitelem na Střední průmyslové škole, Obchodní akademii a Jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky ve Frýdku-Místku. Podílí se na poskytování velmi kvalitního odborného vzdělávání v technických i ekonomických oborech. Během jeho působení je věnována velká pozornost rozvoji pedagogických pracovníků, dále také školu postupně vybavil nejmodernějšími technologiemi pro specifické obory. Škola je pod vedením oceněného nadmíru aktivní v zapojování se do projektové činnosti. Žákům jsou dány neomezené příležitosti, jak nad rámec běžné výuky pracovat na všestranném osobním rozvoji. Pan Tobiáš vytváří podmínky pro účinnou a smysluplnou spolupráci s externími partnery a rozvíjí kontakty s organizacemi obdobně oborově zaměřenými a společným cílem je pak podpora technického a ekonomického vzdělávání v regionu."

Příjemné překvapení připravili řediteli školy učitelé a studenti v podobě veselého přivítání ve škole.

foto cena 05foto cena 04foto cena 02foto cena 03foto cena 01

Související