Den D - podporujeme podnikavost studentů

29. 06. 2023

Den D - přehlídka fiktivních firem

V tomto školním roce 2022/23 započala výuka předmětu fiktivní firmy na obchodní akakdemii podle nové učební osnovy. Návrh koncepce výuky řešila v minulém školním roce naše dnes již absolventka Eliška Matulová v rámci své dlouhodobé maturitní práce. V rámci SOČ tato práce postoupila až do celostátního kola. Cílem práce bylo co nejvíce přiblížit naše studenty reálným podnikatelským aktivitám a činnostem, které souvisejí se založením a fungováním firmy. O nové koncepci píšeme ...zde na našem blogu k projketu Studentský startup pro 21. století.

den D 07

Den D

představuje v nové učební osnově finále - představení celoročního podnikatelského snažení a prezentaci před porotou složenou ze zástupců firem. 9. 6. 2023 se v aule školy prezentovalo 6 nejlepších firem:

• Catraca
  • For Future
  • Crash It
  • How2Energy
  • ProVitamins
  • I am design

den D 02den D 03den D 04den D 05den D 06den D 08

Studenti i porota se shodli na vítězi - Crash It, avšak záměry, nápady a prezentace všech byly velmi zajímavé. Velké poděkování studentům a kolegyním Evě Chlopčíkové a Zuzaně Andrýskové.