Přijímačky nanečisto - výsledky, přípravné kurzy

28. 04. 2023

Vážení rodiče, vážení uchazeči o studium na naší škole

děkujeme vám za zájem o přijímací zkoušky na nečisto a přípravné kurzy. Kapacita je ZCELA vyčerpána! Obě akce jsou určeny jen těm, kteří se přihlásili pomocí formuláře na našich stránkách (do 6. 3. 2023). Děkujeme za pochopení.

Prosím přečtěte se základní organizační pokyny k oběma akcím.

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NANEČISTO - VÝSLEDKY

Výsledky ke stažení ...ZDE, uchazeči se identifikují pomocí přiděleného evidenčního čísla ID.

PŘÍPRAVNÉ KURZY Z ČESKÉHO JAZYKA A MATEMATIKY

přípravné kurzy z českého jazyka i matematiky budou probíhat v prostorách Obchodní akademie (Palackého 123)

• přípravné kurzy z českého jazyka proběhnou 15. 3. 2023 a 29. 3. 2023 od 14:30 do 16:00
  • přípravné kurzy z matematiky proběhnou 22. 3. 2023 a 5. 4. 2023 od 14:30 do 16:00

prosíme přineste si s sebou následující pomůcky: psací a rýsovací potřeby, tabulky pro ZŠ, kalkulátor se základními početními funkcemi, sešit na poznámky
pokud se nebudete moci přípravných kurzů zúčastnit nemusíte svou účast omlouvat či odhlašovat

Budeme se těšit, v případě dotazů kontaktujte vedení školy.