Den otevřených dveří v novém roce 2022

31. 01. 2022

Škola, která sPOJuje má co nabídnout.

Srdečně zveme žáky základních škol a jejich rodiče k prezenčnímu Dni otevřených dveří dne 29. 1. 2022 od 9:00 do 12:00.

Nelehké období minulého školního roku jsme neprozaháleli a připravili pro naše studenty mnoho příležitostí, jak zažít na škole oPOJné chvíle. Byli jsme zároveň velmi potěšeni zájmem a velmi zodpovědným přístupem návštěv na již proběhlé prezentační akciv prosinci 2021.

Vzhledem k současné nepříznivé situaci je nezbytně nutné dodržet následující hygienická opatření:

• vstup do školních budov SPŠ i OA a pohyb ve vnitřních prostorách je možný pouze s ochranou dýchacích cest FFP2
  • vstup do školních budov je možný pouze po prokázání bezinfekčnosti - doklad o úplném očkování nebo doklad o prodělání nemoci (180 dnů) nebo doklad o PCR testu (2 dny)
  • výše uvedené doklady budeme určitě  při vstupu kontrolovat

Těšíme se na Vás a děkujeme za pochopení.