14. 12. 2021

Škola, která sPOJuje má co nabídnout.

Srdečně zveme žáky základních škol a jejich rodiče k letošnímu druhému prezenčnímu Dni otevřených dveří dne 4. 12. 2021 od 9:00 do 12:00.

Nelehké období minulého školního roku jsme neprozaháleli a připravili pro naše studenty mnoho příležitostí, jak zažít na škole oPOJné chvíle.

Vzhledem k současné nepříznivé situaci je nezbytně nutné dodržet následující hygienická opatření:

• vstup do školních budov SPŠ i OA a pohyb ve vnitřních prostorách je možný pouze s ochranou dýchacích cest FFP2
  • vstup do školních budov je možný pouze po prokázání bezinfekčnosti - doklad o úplném očkování nebo doklad o prodělání nemoci

Příjďte se podívat a přesvědčit se o tom. V průběhu dne otevřených dvěří proběhne prezentace studentských fiktivních firem a zejména našeho studentského startupu DRIP.

Těšíme se na Vás.