Studentská oslava 17. listopadu sportem

04. 12. 2021

Florbalový a badmintonový turnaj ke Dni studenstva

Tak opět po koronarovirové pauze a lockdownu se nám letos otevřela možnost vyhlásit tradiční listopadový florbalový a badmintonový turnaj ke Dni studenstva.

Turnaj je pro studenty nejen sportovním zážitkem, ale i způsobem připomenutí dvou historických událostí českých dějin spojených se studenty - odpor studentů vůči režimům: v roce 1939 vůči nacismu a v roce 1989 proti režimu komunistickému.

turnaj 21 04turnaj 21 05turnaj 21 01turnaj 21 02

Letos byl turnaj vyhlášen na 16.11. 2021 pro 3. a 4. ročníky, florbalový byl pro hochy, badmintonový pro dívky. Po sériích velmi kvalitních zápasů se nakonec podařilo obhájit titul Přeborník školy ve florbale třídě 4.ZS, na 2. místě skončilo smíšené družstvo 3. ročníků OA a 3. místo patří třídě 3.ZS V badmintonovém turnaji ve dvouhře bylo pořadí dívek: Daňková Zuzana, Kollárová Miriam a Zhorelová Ester. Ve čtyřhře na 1. místě skončily Daňková, Kollárová, na 2. místě Zhorelová a Kováčová a 3. místo Burdková, Loupová.

Děkujeme našim studentů za zájem a výborné sportovní zážitky a našim učitelům za organizaci příjemné akce.