ZAV Olomouc - úspěch našich žáků

18. 11. 2021

ZAV Olomouc online

zav 21

Dne 5. listopadu 2021 se uskutečnila tradiční soutěž pro všechny středoškoláky a talentované žáky základních škol ZAV Olomouc. Jen pro zajímavost – soutěže se zúčastnilo přes 460 studentů z celkem 56 škol!
Soutěž proběhla vzhledem k horšící se epidemické situaci online a naši školu zde reprezetovali už tradičně Ondřej Skotnica a Katka Bezecná, které doplnili velmi šikovní studenti 2. ročníků Eliška Hrabovská a Daniel Dias.

První disciplínou byly minutovky, jejichž výslednou listinu jsme mohli sledovat online. Po napínavém boji, kdy se průběžně střídalo umístění jednotlivých studentů, se na 2. místě umístil náš Ondřej Skotnica (517,7 úhozů za minutu). Po minutovkách následovaly dva desetiminutové opisy z obrazovky, první s penalizací 10 a druhý s penalizací 50 úhozů za neopravenou chybu. V těchto disciplínách opět zabodoval náš Ondra a sklidil zde druhé a třetí místo. Celkově se pak Ondra Skotnica umístil na bronzovém 3. místě

Katka, Eliška a Daniel sice nedosáhli výsledků, které by stačily na první místa, ale skvěle doplnili Ondru a jako družstvo na skončili na krásném 4. místě!

Všem studentům děkujeme za účast a gratulujeme k dosaženým výsledkům! Velké poděkování patří našim učitelům za přípravu.