International VET week - aktuálně na TV Polar

18. 11. 2021

Reportáž Televize Polar o naší akci - STUDUJ U NÁS.

V týdnu od 18. 10. do 22. 10. 2021 jsme zažili velkou radost v podobě velké mezinárodní akce - proPOJení studentů z partnerských škol Rakouska, Belgie, Norska a Slovenska. Studenti předvedli skutečně skvělou práci v podobě prezentace svých vlastních projektů, projevili zančnou míru odbornosti a zaujetí pro svůj obor.

• První aktivita byla pracovním setkáním mezinárodního projektu Erasmus+. Skupina Striling Engine Group již dva roky pracuje nad návrhem, konstrukcí a výrobou vlastního Stirlingova motoru a na naší škole probehně jeho sestavení.

creativity 13creativity 16creativity 17creativity 14

• Druhou aktivitou byla přehlídka studentských projektů ...CONnect with creativity, kterou realizujeme v rámci projektu Student startup for the 21st century. Tým studentů našeho startupu prezentoval záměry své firmy DRIP. Vzácnou návštěvou pro nás byli hosté z dánské nadace THE VELUX FOUNDATIONS, za jejichž přítomnosti byl náš startup slavnostně otevřen. Krásné práce z oblasti elektrotechniky, ale také umění a módy prezentovali studenti partnerské Spojené školy I. Krasku v Púchově.

creativity 01creativity 02creativity 03creativity 04creativity 05creativity 06creativity 07creativity 08creativity 09creativity 12