S hrdostí naplňujeme odkaz DofE

18. 06. 2021

Ctíme odkaz prince Philipa

Náš školní tým DofE i celá škola se hlásí k myšlenkám programu Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu. Zapojíme se do vzpomínkových akcí u příležitosti nedožitých 100 let prince Philipa, které organizuje DofE Česká republika.

Founders 100 2Slavnostní online událost, která proběhne 8. června od 17 hodin, na které společně zavzpomínáme na vše, co princ Philip založením DofE dokázal. Promluví několik významných osobností z DofE, pustíme si úžasný sestřih vašich a dofáckých vzkazů #DíkyPrinciPhilipe a hlavně, představíme vám našeho nového patrona z řad známých tváří TV Nova. :) K události se připojíte přes tento odkaz. Těšíte se? My hrozně moc!

Na online setkání bude představena #dofe100 výzva, do které se můžete zapojit vy, dofáci i vaši známí a podpořit tak DofE a zapojení dalších a dalších mladých lidí, včetně mladých lidí z dětských domovů nebo sociálně znevýhodněného prostředí. Podmínka výzvy je jenom jedna, a to, že musí být v počtu 100. Takže třeba se rozhodnete přečíst 100 knížek, naučit se 100 cizích slov, uběhnout 100 km nebo vyšívat 100 minut. Fantazii se meze nekladou a je to jenom a jenom na vás. :)
Další informace o výzvě se dozvíte právě 8. června na online setkání, případně na našem webu nebo na darujme.cz.