Výsledky 1. kola přijímacího řízení

18. 06. 2021

Ředitel školy vydal Rozhodnutí o přijetí (nepřijetí) ke vzdělávání ve střední škole. Pro každý z oborů je příslušné Rozhodnutí k nahlédnutí pod odkazem v následující tabulce.

Obor vzděláníRozhodnutí k náhledu
Ekonomické lyceum ZDE
Informační technologie ZDE
Obchodní akademie ZDE
Strojírenství ZDE
Technické lyceum ZDE
Technická zařízení budov ZDE
Veřejnosprávní činnost ZDE

Více informací na stránce Přijímání ke vzdělávání

• Uchazeči jsou uvedeni pod evidenčním číslem přihlášky a seřazeni podle celkového počtu dosažených bodů.

• Zápisový lístek odevzdají do 10 pracovních dnů (do 1. 6. 2021) na sekretariátech školy přijatí uchazeči se zájmem o studium na POJ F-M

• Řádně omluvení uchazeči, kteří nekonali přijímací zkoušky v řádném termínu, nejsou v pořadí tabulky uvedeni a budou informováni o konání přijímací zkoušky v náhradním termínu 2. 6. a 3. 6. 2021.

• Uchazeči, kteří nedosáhli alespoň 40 bodů, nebyli přijati pro nesplnění kritérií pro přijetí ke vzdělání na střední škole.

• Zákonné zástupce nepřijatých uchazečů velmi prosíme, aby si Rozhodnutí o nepřijetí vyzvedli osobně na sekretariátech školy, a to od 20. 5. 2021 od 10:00 do pátku 21. 5. 2021 do 15:00.

Odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí ke studiu

• Formulář odvolání ke stažení ...ZDE.

• Možnost podání odvolání (do 3 dnů od obdržení písemného rozhodnutí) a další postup vždy konzulujte s vedením školy, velmi rádi a ochotně vám poradíme, jak postupovat:

• Žádáme velmi o trpělivost a pochopení. Velmi brzy budeme kontaktovat všechny rodiče přijatých uchazečů, abychom zjistili skutečný zájem a vytvořili tak prostor pro jednání s uchazeči nepřijatými.