Krajské kolo SOČ a naši úspěšní studenti

18. 06. 2021

Dne 7. 5. 2021 proběhlo krajské kolo Středoškolské odborné činnosti.

Velký obdiv a poděkování patří všem studentům, kteří se do soutěže v tomto období zapojili. POJ F≈M vzorně reprezentovali 4 soutěžící, kteří byli jako vždy výborní, když prokázali vysokou úroveň odbornosti, zaujetí pro své téma a jistotu při prezentaci a reakcích na dotazy poroty.

Výsledky našich studentů:

JménoTémaKategorie Umístění Postup do celostátního kola
Daniel Čada Hodnocení vad v závislosti na způsobu odlévání hliníku strojírenství, hutnictví, doprava 1. místo Postup
Petr Muroň Rekonstrukce lamelové spojky JAWA 50 pro závodní účely strojírenství, hutnictví, doprava 2. místo
Klára Šimečková Variantní posouzení otopných soustav v budově s téměř nulovou spotřebou energie stavebnictví 3. místo
Michal Hrtoň Nová vizuální identita školy informatika 3. místo

Srdečné gratulace a poděkování našim studentům, postupujícímu Danielovi přejeme hodně zdaru v celostátním kole SOČ.