Okresní kolo SOČ v režii POJ F≈M

11. 04. 2021

Dne 8. 4. 2021 organizovala naše škola okresní kolo Středoškolské odborné činnosti.

Velký obdiv a poděkování patří všem studentům, kteří se do soutěže v tomto období zapojili. Celkem se okresního kola zúčastnilo 8 studentů, jeden z Gymnázia Cihelní Frýdek-Místek, jedna z Gymnázia Třinec. POJ F≈M vzorně reprezentovalo 6 soutěžících, kteří byli jako vždy výborní, když prokázali vysokou úroveň odbornosti, zaujetí pro své téma a jistotu při prezentaci a reakcích na dotazy poroty.

Výsledky našich studentů:

JménoTémaKategorie Umístění Krajské kolo
Michal Hrtoň Nová vizuální identita školy informatika 1. místo   postup
Klára Šimečková Variantní posouzení otopných soustav v budově s téměř nulovou spotřebou energie stavebnictví 1. místo  postup
Petr Muroň Rekonstrukce lamelové spojky JAWA 50 pro závodní účely strojírenství, hutnictví, doprava 1. místo  postup
Daniel Čada Hodnocení vad v závislosti na způsobu odlévání hliníku strojírenství, hutnictví, doprava 2. místo  postup
Vojtěch Pajdla Sledování vlivu cementace na charakter mikrostruktury strojírenství, hutnictví, doprava 3. místo
Pavel Pastucha Vývoj a certifikace nových trubkových jakostí strojírenství, hutnictví, doprava 4. místo

Srdečné gratulace a poděkování našim studentům, postupujícím přejeme hodně zdaru v krajském kole SOČ.

Velké poděkování Ing. Tamaře Fajkusové za vzornou organizaci školního i okresního kola.