POJ F≈M pomáhá

28. 10. 2020

Naše škola se pravidelně účastní různých dobročinných akcí. Jsme moc rádi, že i letos jsme mohli podpořit obecně prospěšnou společnost Život dětem a její sbírku Srdíčkové dny 2020.

Děkujeme všem žákům a zaměstnancům školy za podpoření této akce! Děkujeme, že pomáháte!

Díky vám všem se podařila na dobrou věc vybrat čáska 3017,-Kč.

Poděkování ředitelky nadace MgA. Marie Křepelkové:

moc Vám, studentům a Vašim kolegům děkuji za pomoc při podzimních Srdíčkových dnech. Jste opravdu skvělí, že jste se této sbírky zúčastnili přes veškeré koronavirové problémy.

Opravdu si toho nesmírně vážím. Jste prostě úžasní.....

Dovoluji si Vám poslat certifikát s krásnou vybranou částkou, za kterou Vám nesmírně děkuji. Jsem Vám skutečně velmi vděčná, že jste se touto divnou dobou nenechali odradit a rozhodli jste se pomoci. Je to opravdu skvělé. Děkuji, děkuji, děkuji. Vážím si Vaší laskavosti.

Vše dobré přeje, hlavně zdraví, štěstí, klid, spokojenou mysl a dostatek energie přeje Maria Křepelková