POJ F-M

Erasmus Days 2020 online

22. 10. 2020

Už jsme si zvykli. Nelze-li osobně, zvládneme vše v online prostoru.

ed 1ed 3ed 2

Dne 15 10. 2020 proběhly na naší škole Erasmus Days 2020 - celoevropská akce, která prezentuje možnosti vzdělávání žáků i učitelů v zemích Evropské unie.

Na platformě Teams jsme uspořádali celkem tři relace, kde jsme prezentovali aktivity naší školy. Žáci - účastníci odborných praxí v zahraničí sdíleli své zkušenosti z pobytů v Irsku, Španělsku a Velké Británii, rovněž jsme dali na vědomí naši připravenost zahájit podobné aktivity ihned, jakmile to bude možné.

Velmi nás potěšil zájem o naše Erasmus Days. K naší škole se online přiPOJilo více než 120 zájemců o informace. Je velmi povzbuzující, že velký zájem projevili naši žáci 1. ročníku, připojili se však i ostatní, dokonce naši absolventi i rodiče.

  • Prezentaci odborných praxí našich žáků na stránkách PicParrot vytvořil náš absolvent Ondřej Hubík.

Školní tým Erasmus+ bude usilovat o akreditaci Erasmus+, aktualizujeme Školní internacionalizační strategii, stanovíme Erasmus plán a vyhovíme Erasmus standardům kvality.

Pokud s akreditací uspějeme, bude cesta za vzděláváním v zahraničí pro naše žáky i učitele opět jednodušší.

Erasmus+ tým nadšených žáků i učitelů velmi děkuje za aktivní účast.

Související