Srdečné poděkování

30. 09. 2020

Vážení studenti, kolegyně a kolegové, zaměstnanci a přátelé školy.

summerDospěli jsme ke konci velmi zvláštního - nevídaného školního roku. Dovolte mi Vám všem srdečně poděkovat za zvládnutí 2. pololetí. Naše zapojení převážné většiny žáků i učitelů do online výuky bylo opravdu velmi dobré, a tak jsme mohli se ctí uzavřít klasifikaci a zvládli jsme i maturitní zkoušky. Dne 30. 6. 2020 můžeme s důstojností, která tomu náleží předat maturitní vysvědčení našim absolventům.
Dobrých zpráv není nikdy dost, a tak jsme se dověděli, že naše projekty Erasmus+ byly schváleny a tedy další žáci i učitellé budou moci pracovat na svém rozvoji v zemích Evropské unie i nadále.
Rovněž přijímací řízení se zatím vyvíjí celkem dobře, v příštím školním roce můžeme opět otevřít obor technické lyceum.

Za skvělou práci poděkoval naší škole rovněž náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Stanislav Folwarczny ...zde.

Krásné a zasloužené prázdniny ve zdraví Vám všem. Martin Tobiáš, ředitel