Yes, I Do! pokračuje

30. 09. 2020

yes i doNaše škola ja zapojena do projektu Moravskoslezského kraje Yes, I Do!, jehož cílem je podpořit výuku odborných předmětů v anglickém jazyce. V rámci projektu se učitelé odborných předmětů vzdělávají v angličtině, spolu s učiteli anglického jazyka pak i v odborné angličtině. Výuky strojírenských předmětů pak probíhá s využitím metody CLIL částečně v anglickém jazyce. V tomto školním roce skupina studentů absolvuje týdenní zahraniční stáž, kde mohou uplatnit svoji odbonost podpořenou zanloastí anglického jazyka. Projekt velmi přínosně doplně aktivity školy, kterými naplňujeme naši školní internacionalizační strategii - Střední odborná škola hlásící se k myšlenkám European Dimension. Propagační video k projektu můžete sledovat ...zde.