Florbalový turnaj k 17. listopadu

30. 09. 2020

Ve dnech 12. a 13. 11. 2019 se na naší škole konal florbalový turnaj k památnému 17. listopadu. Turnaj je pro studenty tradičně nejen sportovním zážitkem, ale i způsobem připomenutí dvou historických událostí českých dějin spojených se studenty českých vysokých škol v letech 1939 a 1989.

I letos byl o tento turnaj ze strany studentů veliký zájem. Proto byl turnaj rozložen do dvou herních dnů. V úterý 12. 11. se ve sportovní hale školy odehrávaly zápasy přihlášených tříd 1. a 2. ročníků. Šlo o postup těch nejlepších ze základních skupin do následujících finálových bojů. Druhý herní den, kterým byla středa 13. 11., byl připraven pro chlapce 3. a 4. ročníků. V základní herní části šlo opět o postup do finálových kol. První 2 nejlepší družstva všech skupin postoupila do závěrečných bojů o putovní pohár Přeborníka školy ve florbale. Po úctyhodných sportovních výkonech na hřišti nakonec zvítězilo družstvo chlapců 2.ZS, na 2. místě se umístili chlapci z 4.ZS a 3.místo patří 1.SA.

I děvčata měla svůj turnaj, který proběhl v tělocvičně OA. Na 1. místě skončilo družstvo děvčat tříd 1. EL, na 2. místě děvčata 3.OA a na 3. místě třída 2 OA.

Všem vítězům blahopřejeme, přihlášeným třídám děkujeme za účast a těšíme se na další ročník.