Poznej školu, na které chceš studovat!

03. 09. 2020

Byl ukončen příjem přihlášek pro 1. kolo přijímacího řízení, rovněž přihlašování k přípravným kurzům bylo uzavřeno. V případě dotazů neváhejte kontaktovat vedení školy ...zde.

Jsme seběvědomá střední škola, která spojuje a nabízí studentům mnoho příležitostí a jistot. Za vše hovoří například čistá úspěšnost školy u maturitní zkoušky 2019: 96,0%. A stačí se jen začíst do našeho webu a je zřejmé, jakou radost nám dělají studenti svými výsledky v soutěžích. Jsme velice hrdi, že můžeme realizovat mnoho projektů nad běžný rámec - Yes, I Do, projekty Erasmus+, školní tým Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu a další. A máme velké plány, tak přijďte být u toho.

• Informační leták ...zde.
  • Škola a její obory očima našich studentů ...zde. Skvělá práce našich studentů bratrů Hrtoňových.