Studenti průmyslové školy lyžují na Bílé

07. 02. 2019

V tomto týdnu probíhá ve ski areálu na Bílé lyžařský kurz našich prvních ročníků. Pod vedením 6 instruktorů lyžuje ve skvělých sněhových podmínkách 66 studentů a studentek z oborů 1.IT, 1.S a 1.SZ v 5 družstvech. Učí se základům lyžování a snowboardingu, ale také ti pokročilejší zdokonalují své už osvojené lyžařské a snowboardingové dovednosti. Hned první den pobytu jim své zkušenosti a rady předal sám náčelník horské služby Moravskoslezského kraje ing.Radim Pavlíca. Přednáška se u studentů setkala s velkým ohlasem. Ve středu odpoledne po náročném třídenním lyžování studenty čekala vycházka a večer pak sauna. Budou tak lépe připraveni na závody,které proběhnou ve čtvrtek. Pátkem lyžařský kurz končí. O dobré náladě v lyžařských družstvech svědčí následující fotografie.