Program Erasmus+ 2018: Škola, kde se žáci i učitelé vzdělávají v zemích EU

30. 09. 2020

LogosBeneficairesErasmusRIGHT ENŠkola úspěšně pokračuje v realizaci projektů v rámci programu Erasmus+. Projekt "Tady jsme, Evropo!" umožní našim studentům absolvovat v letech 2018-19 třítýdenní odborné praxe v Irsku, Portugalsku a Německu. Za poznáním a novými jazykovými i odbornými zkušenostmi vyjíždějí rovněž učitelé naší školy. V měsíci červenci 2018 ukončujeme projekt učitelských mobilit "Rozvoj odborných a jazykových kompetencí učitelů prostřednictvím zahraničních stáží jako jedna z významných podmínek kvalitnější přípravy studentů střední odborné školy" a ihned navazujeme smělým pokračováním "Směřujeme k výuce s využitím metody CLIL na střední odborné škole". O průběhu jednotlivých projektů Erasmus+ informujeme podrobněji ...zde. O projektech publikujeme rovněž na stránkách FRÝDECKO-MÍSTECKÝ PATRIOT ...zde.