Další úspěchy našich studentů v SOČ, Den strojařů 2018.

30. 09. 2020

logo SOCPo úspěchu v okresním kole byli naši studenti nejúspěšnější i v krajském kole Středoškolské odborné činnosti. Ondřej Pečinka s výrobou řezného nástroje a Rudolf Turoň se svým unikátním dronem vybojovali ve svých kategorích 1. místa a postupují do celostátní přehlídky SOČ, neméně úspěšní byli Veronika Gluštíková a Tomáš Tobola, kteří obsadili 2. místo. Máme velkou radost z našich studentů, gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

10. 5. 2018 převzali naši studenti Jiří Blahuta a David Benek ocenění za vítězství v soutěži „Den strojařů“, pořádané Střední průmyslovou školou Ostrava - Vítkovice. Vyhlášení proběhlo v důstojné atmosféře a s hodnotnými cenami v rámci představení nové studentské formule na Vysoké škole báňské. Poměrně obtížné zadání – návrh krokového dopravníku na trubky – odradilo mnohé potenciální soutěžící, ale i přesto (nebo právě proto) je vítězství mezi 3 týmy středních škol našeho regionu cenné, zvláště když bylo naše řešení kladně hodnoceno odborníky z praxe.