Veletrh FIF

30. 09. 2020
Dne 7. 11. 2017 u příležitosti Dne otevřených dveří se uskutečnil již tradiční Veletrh fiktivních firem. V letošním roce se do soutěže zapojilo celkem 18 firem. Všem soutěžícím a také vyučujícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Umístění fiktivních firem na Veletrhu FIF dne 7. 11. 2017:

1. místo: svatební studio Swan - 189 bodů (Jana Motlochová, Petra Prokůpková, Martina Šollová, Michaela Vanduchová,)

2. místo: cukrárna Pink star - 187 bodů (Silvie Futejová, Petra Jochimová, Monika Michálková, Michaela Muroňová)

2. místo: čajovna Tea time - letem světem  - 187 bodů (Alena Bednářová, Lída Burdková, Jakub Habrnal, Kristián Heřmánek, Tereza Janíčková)

2. místo: Gaming House, s. r. o. - 187 bodů (Roman Ponížil, Jakub Ryška, Jan Rzyman, Matěj Šimeček)

2. místo: kavárna Dream Coffee - 187 bodů (Kristýna Bartolšicová, Kristýna Gajdová, Denisa Kabátová, Ivana Kaňoková, Klára Kneblová, Nikol Košíková)
fif1
fif2