TECHNIKA a EKONOMIKA: Tradice - Budoucnost - Perspektiva

30. 09. 2020

tech ek 17Dne 15. 11. 2017 jsme na naší škole uspořádali diskusní minikonferenci určenou zejména pro ředitele a výchovné poradce základních škol a vrcholný management partnerských firem. Cílem setkání bylo představit perspektivy žádaných technických i ekonomických odvětví, která se v současné době potýkají s nedostatkem zaměstnanců. Studenti i učitelé prezentovali rovněž aktivity školy využívající program Erasmus+. Hosty velmi zaujaly odborné praxe studentů v zahraničí a neméně vzdělávacíc příležitosti pro učitele. Ti v ve školním roce 2017/18 absolvují další cyklus odborných i jazykových kurzů v zemích Evropské unie. Účastníci minikonference si prohlédli technickou i ekonomickou součást školy, velmi kvitovali moderní vybavení školy a prezentaci dlohodobých maturitních prací studentů. Minikonference byla zakončena exkurzí ve firmě Novogear s.r.o. Naši akci poctilo návštěvou 52 hostů, z nichž 27 reprezentovalo partnerské firmy a fakulty Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava.

Pozvánka na akci ...zde.