I ve mně je lídr

LIM POJFM upravene

Představujeme MAJÁK - tým 14 učitelů naší školy, kteří absolvovali program osobního rozvoje 7 návyků skutečně efektivních lidí.

Přečtěte si, co nám 7 navyků dalo, stačí kliknout na obrázek

lim small 1

Přirozené principy, které posilují pozitivní klima a vedou k osobní i týmové efektivitě a vzájemné spolupráci, chceme dále rozšiřovat v prostředí naší školy. V příštím roce projde 7 návyky další skupina učitelů. Ale hlavně - do programu Leader in Me, který vychází ze 7 návyků, chceme vtáhnout i naše žáky a dát jim prostor pro osobní rozvoj i podíl na zlepšování prostředí a vztahů kolem sebe.

V pátek 9. 10. 2020 jsme se celý den s naším koučem Ondrou velmi usilovně zamýšleli nad cestami, jak na to. Máme velké plány a moc se těšíme, až se svět vrátí do normálního stavu.

LIM logo