Fotografická soutěž COVIDĚNO - aktualizace

01. 02. 2021

Milí kolegové, zaměstnanci školy, studenti,

už delší dobu trápí naši společnost změny, o kterých by se nám dosud ani nezdálo. Nikdy by nás nenapadlo, že v dnešní době si lidstvo nedokáže s nějakým problémem poradit. Musíme jenom věřit, že dříve nebo později se situace zklidní a najde se řešení. Na jednu stranu je kolikrát všechno jinak, všudepřítomný stres a nejistota, na druhou stranu se život tak nějak zpomalí, zklidní a máme možnost všechno intenzivněji a citlivěji vnímat.

covideno aktPokusme se toho využít, rozhlédnout se kolem sebe, víc vnímat okolní dění a uvědomit si, v čem je dneska ten běžný každodenní život jiný.
Blíží se vánoce, budeme si při té příležitosti přát, aby všechno to krásné, které nám tyto svátky přinášely, zůstalo.

Pokusme se to zachytit fotografií a sdílet spolu s ostatními. Nazvali jsme tuto aktivitu soutěží, ale raději bychom zdůraznili, že půjde spíš o takovou naši školní galerii (možná nejen školní). Určitě bude zajímavé o fotografiích hlasovat a takto určit, které snímky na nás nejvíce zapůsobily. Inspirujte se, sbírejte nápady a realizujte je, každý jednotlivec může do soutěže zaslat dvě fotky.

Je prima, pokud vás tento nápad oslovil a budeme se těšit na vaše Coronafotky!

Pokyny a důležité termíny pro zúčastněné v propozicích soutěže.